web analytics

Halı Yıkama Çözümleri

Halı yıkama baştan savma yapılacak bir iş değildir.  Günlük olarak yapılan halı temizliği veya elde halı yıkama yöntemi ile halılar kir, toz ve bakterilerden arındırılamaz.  Ayrıca bu işi profesyonel olarak yapmayanların halıları sıradan deterjanlar ve temizleme yöntemleri ile temizlemesi mümkün değildir.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özelliklerine ve türüne göre sınıflandırılır. Yıkanmadan önce halıların tozları özel makinelerle ve dikkatli bir şekilde alınmaktadır. Yıkama kapasitesi yüksek fabrikamız ve profesyonel kadromuzla halılarınız son teknoloji makinalarda, hijyenik ortamda ve el değmeden yıkanır.

UÇAR Halı Yıkama sadece bir telefonla evinize kadar gelip halılarınızı alarak yıkama ve kurutma işlemlerini yaptıktan sonra parfümlü halı poşetlerine koyarak tekrar evinize teslim etmektedir.

Step Halı Yıkama

Dokuması sık bir şekilde yapılan ve saf yünden imal edildiği için diğer halılara göre step halı türleri daha özel bir yapıya sahiptir. Step halı özelliğinin bozulmaması için step halı yıkama ve temizlik uygulamalarının evde veya amatör kişiler tarafından değil profesyonel halı yıkama firması tarafından yapılması gerekir.

Step Halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma halılar evlerimizde bir nevi hava filtresi gibi işlev görürler. Havadaki toz ve kiri hapsederek ortamın daha hijyenik olmasını sağlarlar. Bu yüzden el dokuma halı yıkama işlemleri profesyonel halı yıkama firması tarafından alkali deterjanlar kullanılarak dokuma ve boyasına zarar vermeden yapılmalıdır.

El Dokuma Halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

Milas Halı Yıkama

Milas halı yıkama işlemine geçilmeden önce özel bir uygulama yapılarak milas halı kir ve tozlardan arındırılmalı. Milas halı yıkama işlemi dikkat isteyen, milas halı yıkama şampuanları ile yıkanması gereken değerli halılardır. Milas halı yıkama işlemini profesyonel olarak yaptırmak isterseniz, biz uçar halı yıkama izmir firması olarak hizmetinizdeyiz.

Milas Halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı türleri, normal halılara göre daha farklı halı türleridir. Shaggy halılar el dokuması türünde, uzun ipliklerle dokunan, posta benzeyen bir görünüme sahiptirler. Shaggy halılar uzun ve kabarık tüyleri yüzünden, temizlenmesi oldukça zahmetli ve zordur. Shaggy halılar düzenli aralıklarla temizlenip, kir ve tozlarından arındırılmalı ve Shaggy halı yıkama şampuanı ile profesyonel olarak halı yıkama firması tarafından yıkanmalıdır.

Shaggy Halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

Antika Halı Yıkama

Antika halılar hepimiz için çok önemli ve değerli halılardır. Antika halı yıkama, temizlik ve bakım işlemi profesyonel halı yıkama firmaları ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Uçar halı yıkama izmir firması olarak antika halılarınızı evinizden alarak özenli ve dikkatli bir şekilde temizlik, yıkama ve antika halı bakım işlemlerini kusursuz bir şekilde yaparak yine evinize teslim ediyoruz.

Antika Halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

Yün Halı Yıkama

Dikkatli bir şekilde yapılması gereken yün halı yıkama işlemi için önce yün halıya uygun temizlik ürünleri seçilmelidir. Gündelik halılar için kullanılan temizlik ürünleri yerine yün halı yıkama için özel olarak üretilen şampuanlar kullanılmalıdır. Bu şampuanlar yün halı renklerini soldurmaz ve liflerine zarar vermez. Yün halı yıkama servisimizi arayarak bize ulaşabilir, halılarınızı güvenli bir şekilde yıkatabilirsiniz.

Yün halı yıkama, danışma ve servis hattı: +90 232 250 44 66

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HİJYENİK ÇÖZÜMLER

Yıkama ve temizleme alanlarımız hijyenik ve arındırılmış bölgelerden oluşmaktadır.

EKİP ÇALIŞMASI

Birbirene bağlı, uyumlu ve yardım etmeyi seven uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

HIZLI TESLİMAT

Çalışma sonrası en kısa süre içerisinde emanetlerinizi ambalajlı olarak tarafınıza ulaştırıyoruz.

Hemen Ara